Szamba betonowe Mszana Dolna

Instalacja wodociągów oraz ścieków to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni swobodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Mszana Dolna

Producent szamb betonowych Mszana Dolna

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do przyrody. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas deszczu i akumulować ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, aby nawadniać własne warzywa bezkosztową wodą lub czyścić auto. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!