Szamba betonowe Nowe Brzesko

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Nowe Brzesko

Szambo z koparką Nowe Brzesko

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.