Szamba betonowe Nowy Targ

Przyłączenie wody oraz kanalizacji to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania szamba, dlatego zapewniamy pełne prace bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Nowy Targ

Producent szamb betonowych Nowy Targ

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do środowiska. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać swoje warzywa darmową deszczówką albo czyścić samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!