Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Instalacja wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort użytkowania bez obaw o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Producent szamb betonowych Nowy Wiśnicz

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do środowiska. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie służył aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby podlewać swoje rośliny bezkosztową wodą lub myć samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!