Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Szambo z koparką Rabka-Zdrój

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.