Szamba betonowe Ryglice

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Ryglice

Szambo z koparką Ryglice

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.