Szamba betonowe Skała

Podłączenie wodociągów oraz kanalizacji to główne zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż zapewniamy pełne prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Skała

Producent szamb betonowych Skała

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do środowiska. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać własne rośliny bezkosztową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!