Szamba betonowe Skawina

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Skawina

Szambo z koparką Skawina

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.