Szamba betonowe Słomniki

Podłączenie wody oraz kanalizacji to główne zadanie oczekujące na właściciela nowego domu. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni komfort korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Słomniki

Producent szamb betonowych Słomniki

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pozwala skierować część wody do obiegu. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na okres suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!