Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Podłączenie wody oraz kanalizacji to główne zadanie oczekujące na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej klasy produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje swobodę użytkowania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Producent szamb betonowych Sucha Beskidzka

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do rur filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do obiegu. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba oraz obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać własne kwiaty darmową deszczówką albo myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!