Szamba betonowe Świątniki Górne

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Świątniki Górne

Szambo z koparką Świątniki Górne

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.