Szamba betonowe Szczawnica

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szczawnica

Szambo z koparką Szczawnica

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.