Szamba betonowe Szczucin

Instalacja wody oraz ścieków to istotne zadanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Szczucin

Producent szamb betonowych Szczucin

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do środowiska. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba i regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, aby podlewać swoje rośliny darmową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!