Szamba betonowe Tuchów

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Tuchów

Szambo z koparką Tuchów

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.