Szamba betonowe Wadowice

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Wadowice

Szambo z koparką Wadowice

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.