Szamba betonowe Wieliczka

Instalacja wodociągów i ścieków to istotne zadanie czekające na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej klasy produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni komfort korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Wieliczka

Producent szamb betonowych Wieliczka

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do obiegu. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o przyrodę warto zbudować pojemnik z betonu, który będzie działał aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!