Szamba betonowe Wojnicz

Instalacja wody oraz ścieków to główne zadanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni wygodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Wojnicz

Producent szamb betonowych Wojnicz

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na okres suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać własne warzywa darmową deszczówką lub myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!