Szamba betonowe Wolbrom

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wolbrom

Szambo z koparką Wolbrom

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.