Szamba betonowe Żabno

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Żabno

Szambo z koparką Żabno

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.