Szamba betonowe Zakopane

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Zakopane

Szambo z koparką Zakopane

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.