Szamba betonowe Bieżuń

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Bieżuń

Szambo z koparką Bieżuń

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.