Szamba betonowe Brwinów

Instalacja wodociągów oraz kanalizacji to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni wygodę użytkowania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, aby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Brwinów

Producent szamb betonowych Brwinów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do sedesu oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pozwala przywrócić większość wody do przyrody. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na okres upałów. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać własne rośliny bezkosztową wodą albo czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!