Szamba betonowe Gąbin

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Gąbin

Szambo z koparką Gąbin

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.