Szamba betonowe Halinów

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Halinów

Szambo z koparką Halinów

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.