Szamba betonowe Iłża

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Iłża

Szambo z koparką Iłża

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.