Szamba betonowe Kałuszyn

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kałuszyn

Szambo z koparką Kałuszyn

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.