Szamba betonowe Kobyłka

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kobyłka

Szambo z koparką Kobyłka

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.