Szamba betonowe Kosów Lacki

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kosów Lacki

Szambo z koparką Kosów Lacki

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.