Szamba betonowe Kostrzyn

Podłączenie wodociągów i ścieków to główne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kostrzyn

Producent szamb betonowych Kostrzyn

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na okres upałów. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował aż setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać swoje rośliny bezkosztową wodą albo myć auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!