Szamba betonowe Kozienice

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kozienice

Szambo z koparką Kozienice

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.