Szamba betonowe Łaskarzew

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Łaskarzew

Szambo z koparką Łaskarzew

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.