Szamba betonowe Łomianki

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Łomianki

Szambo z koparką Łomianki

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.