Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Szambo z koparką Maków Mazowiecki

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.