Szamba betonowe Marki

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Marki

Szambo z koparką Marki

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.