Szamba betonowe Milanówek

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Milanówek

Szambo z koparką Milanówek

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.