Szamba betonowe Mława

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Mława

Szambo z koparką Mława

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.