Szamba betonowe Mordy

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Mordy

Szambo z koparką Mordy

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.