Szamba betonowe Mrozy

Podłączenie wodociągów i kanalizacji to istotne wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje swobodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Mrozy

Producent szamb betonowych Mrozy

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do środowiska. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na czas upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać swoje rośliny bezkosztową wodą lub czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów i prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!