Szamba betonowe Myszyniec

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Myszyniec

Szambo z koparką Myszyniec

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.