Szamba betonowe Nowe Miasto nad Pilicą

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Nowe Miasto nad Pilicą

Szambo z koparką Nowe Miasto nad Pilicą

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.