Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Szambo z koparką Ostrów Mazowiecka

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.