Szamba betonowe Płońsk

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Płońsk

Szambo z koparką Płońsk

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.