Szamba betonowe Pułtusk

Podłączenie wody oraz kanalizacji to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej jakości surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż oferujemy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Pułtusk

Producent szamb betonowych Pułtusk

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do przyrody. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie służył nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać własne kwiaty bezkosztową deszczówką albo myć auto. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!