Szamba betonowe Raciąż

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Raciąż

Szambo z koparką Raciąż

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.