Szamba betonowe Sierpc

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Sierpc

Szambo z koparką Sierpc

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.