Szamba betonowe Sulejówek

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Sulejówek

Szambo z koparką Sulejówek

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.