Szamba betonowe Tarczyn

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Tarczyn

Szambo z koparką Tarczyn

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.