Szamba betonowe Tłuszcz

Podłączenie wody oraz ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni swobodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Tłuszcz

Producent szamb betonowych Tłuszcz

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają zbierać deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na okres suszy. Dbając o przyrodę warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, aby nawadniać swoje rośliny bezkosztową wodą lub czyścić samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!