Szamba betonowe Warka

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Warka

Szambo z koparką Warka

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.