Szamba betonowe Węgrów

Przyłączenie wodociągów i ścieków to główne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, dlatego oferujemy pełne prace polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Węgrów

Producent szamb betonowych Węgrów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do rur filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do obiegu. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na okres upałów. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać własne warzywa darmową deszczówką albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!